OdeSFa – Wydawnictwo z Duszą

OdeSFa – Wydawnictwo z Duszą

OdeSFa - Wydawnictwo z Duszą

„…Odwołania do Karela Čapka, Issaca Asimova czy Philipa Dicka wywołują uśmiech na twarzy odbiorcy. Wydaje się, że najważniejsze pytanie, jakie zadaje światu Dusza, to pytanie o dialog. Dialog człowieka z odrzucającym go światem, dialog z Innym, wreszcie dialog z samym sobą. Co decyduje o tym, że możemy kogoś nazywać istotą w pełni ludzką? Warunki w jakich się rodzimy, sposób w jaki zjawiliśmy się na tym świecie? A może raczej świadczą o tym nasze czyny i to, w jaki sposób traktujemy naszych współbraci? Dusza Luizy Dobrzyńskiej jest świadectwem na to, że te pytania wciąż pozostają otwarte.”

– fragment Słowa Wstępnego autorstwa dr Łukasza Kucharczyka – badacza transhumanizmu i lemologa, autora zdobywającego coraz większą popularność zbiorem opowiadań „Granty i Smoki”.

„Dusza” Luizy Dobrzyńskiej już dostępna w sprzedaży solo, w pakietach i zestawach promocyjnych, oraz w zestawach dedykowanych dla księgarni i sieci księgarni (korzystny rabat hurtowy!), w naszym sklepie internetowym. Sprzedaż ruszyła. Zapraszamy odesfa.pl OdeSFa – Wydawnictwo z Duszą!

Skip to content