Piszą o nas, mówią o nas

Piszą o nas, mówią o nas

Polska Fundacja Fantastyki Naukowej wzmiankuje o nas pozytywnie na swoim profilu społecznościowym! Głównym zadaniem Fundacji jest promocja rodzimej fantastyki naukowej w kraju i poza granicami. Prowadzona działalność obejmuje wsparcie debiutantów, rozległą publicystykę, a także aranżowanie spotkań z ekspertami dziedzin odnoszących się do problematyki obecnej w twórczości science fiction.

O naszym „Chciej mnie zawsze” Jakuba Turkiewicza piszą następująco:

„Chciej mnie zawsze” to debiutancka powieść Jakuba Turkiewicza, która ukazała się nakładem wydawnictwa Wydawnictwo Odesfa – Odmienne Stany Fantastyki w 2021 roku. Nie do końca traktująca się poważnie opowieść przynosi nam klasyczne motywy fantastyki naukowej w często nieco lżejszym i odmiennym tonie, zgodnie z misją wydawnictwa, chcącego wydawać książki „nie dla każdego”.

„Chciej mnie zawsze” to niepozbawiona humoru przygodowa opowieść o dystopijnym świecie przyszłości, kosmosie i tęsknocie, która skłania do refleksji o współczesnej kulturze. Wypreparowany obraz znanego nam świata odbija się w codzienności nie pamiętających już macierzystej planety i nie znających celu podróży pasażerów floty wielopokoleniowych statków kosmicznych…

(K.Ligecki, Polska Fundacja Fantastyki Naukowej)

Skip to content