Nasza półka. Podróż w nieznane.

Nasza półka. Podróż w nieznane.

Podróż

Zrealizowane ostatnie projekty i plany na jesień obejmują kolejne tytuły. Na półce nowe fantastyczne historie, barwne wszechświaty i niezwykłe postacie.

„Gwiezdne Szczenię. Antologia osobista.” Jacek Izworski: od pomysłu wznowienia „Gwiezdnego szczenięcia” i wydania tomiku wierszy Jacka Izworskiego, rozpoczyna się długa i żmudna odyseja wydawnicza. Która wyruszyła niepewnie, targana Wichrami Namiętności, na połatanej czarami łódeczce, sterowanej przez jednoosobową załogę i kapitana w jednej osobie – prosto w objęcia Chaosu. Znaleźli się jednak tacy, których coś pociągnęło i dołączali do załogi, rozbudowując powoli łódeczkę do rozmiarów małego frachtowca. Dziś, oto – jeszcze ciepłe, świeżutkie pierwsze egzemplarze (TESTOWE – do dalszych prac korektorskich!) „Gwiezdnego szczenięcia. Antologii osobistej” Jacka Izworskiego. Bardzo niepełnosprawnego fantasty, który jesień żywota spędza na granicy kultur i światów, w domu opieki pod Wrocławiem.

Dziękujemy całemu Zespołowi Ludzi OdeSFy za pomoc w realizacji planów! Pomogliście przejść przez sztormy i zawirowania, przez Przylądek Horn, aby ostatecznie dobić do Przylądka Dobrej Nadziei.

Tym razem w planach Morze Azowskie w poszukiwaniu Syren ukraińskiej autorki Oksany Usenko. Zaraz potem (a może i równolegle) tajemnicze światy Antypolis, kwantowa i wielowymiarowa rzeczywistość Powrotów, Szaman zanurzony w mrokach Ciemności. I kilka kolejnych portów, do zwiedzenia.

Naszych Czytelników zapraszamy do podróży wraz z nami! Odwiedzicie miejsca, o których słyszeli tylko Szamani Fantastyki. Statkiem o nazwie „Wasza Wyobraźnia” wpłyniecie na bezmiar wód oceanu Fantastycznych Fascynacji.

Zapraszamy do śledzenia strony naszego Wydawnictwa! odesfa.pl

Skip to content